O nás

 

Poliklinika MarMedico je poliklinikou rodinného typu s  cieľom  poskytovať kvalitnú zdravotnú starostlivosť na modernej a odbornej úrovni,  dostupnú  pre všetkých.

Našim cieľom je poskytovať komplexné služby pod jednou strechou a zároveň zabezpečiť aj následnú starostlivosť u našich partnerov. Moderné prístrojové vybavenie ambulancií nám umožňuje poskytovať našim klientom  široké spektrum komplexných zdravotníckych služieb zameraných ako na preventívnu, tak aj na diagnosticko – liečebnú činnosť. Poskytujeme zdravotné služby v mnohých zdravotných špecializáciách a ich ponuku budeme naďalej rozširovať.

Okrem toho poskytujeme našim individuálnym aj firemným klientom niekoľko druhov komplexných preventívnych prehliadok, napr.  so zameraním na srdcovo-cievne ochorenia, ochorenia tráviaceho traktu, skríningové programy na onkologické ochorenia, ako aj programy zamerané na pohybový aparát vrátane liečebnej rehabilitácie.

 

Naše komplexné zdravotnícke služby dopĺňa spolupráca s lekárňou a klinickým laboratóriom, ktoré sa nachádzajú v spoločnom areáli.


Sme členmi Asociácie polikliník a zdravotníckych zariadení.